Úspešné modely SYMA
1:48 Suchoj SU-7BM (Premium). Začiatkom 50. rokov predstavil Pavel Suchoj dva konštrukčné návrhy, ktoré boli veľmi podobné, až na rozdielne usporiadanie krídel.

Začiatkom 50. rokov predstavil Pavel Suchoj dva konštrukčné návrhy, ktoré boli veľmi podobné, až na rozdielne usporiadanie krídel. Prvý z nich mal delta krídlo a továrne písmeno „T“ ako záchytný stíhač a druhý návrh obsahoval šípové krídlo a bol označovaný „S“ ako taktický stíhač. Návrh T-1 bol ponechaný, ale koncept záchytného stíhača T-3 sa neskôr vyvinul do stroja Su-9. Koncept S-1, so šípovitým krídlom poskytoval lepšiu ovládateľnosť v menších výškach, čo ho robilo vhodným pre rolu taktickej stíhačky. Bolo udelené povolenie k zahájeniu výroby a prvý prototyp prvý ktát vzlietol 8. septembra 1955.

Lietadlo bolo oficiálne predstavené v roku 1956 počas leteckej prehliadky na letisku Tušino a pozorovatelia NATO mu dali kódové označenie „Fitter“. Sériová výroba začala v roku 1959, kedy bol tiež zavedený do výzbroje. Verzia Su-7BMK bola exportnou verziou BKL mimo štáty Varšavskej zmluvy. Táto verzia je veľmi podobná verzii BKL okrem podvozku, ktorý bol prevzatý z verzie BM, a lietadlo rovnako nemalo zbraňový počítač.

– Zahrnuté PE diely a masky

Špecifikácia modelu:

Mierka: 1:48
Rozpätie: 193,9 mm
Dĺžka: 350 mm
4 obtlačkové verzie

Nutné dokúpiť:

Farby (na dopyt)
Lepidlo na plastikové modely
Riedidlo
Štetce

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)