Kontakt
RCmodelhobby
  Rajecká 11 - výdajňa tovaru
  811 07   Bratislava
  tel.: +421 911328464
 
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti
Košík:je prázdny
cena:0.00 €
 Novinky
Nový portál

Spustenie nášho nového portálu. Pre všetkých RC nadšencov

Garancia najnižšej ceny

Garancia ceny RC modelov

V RCmodelhobby máme po celý rok minoriadne ceny, aby ste nemuseli čakať na svoj RC MODEL. Po celých  365 dní v roku držíme ceny čo najnižšie. Pre vás to znamená, že nemusíte čakať na ďalšie akčné obdobie, ale môžete nakúpiť okamžite a ihneď. A to za zaručene výhodnú cenu. V predajni a v e-shope  vám ponúkame vždy akčné ceny produktov. Cena, ktorú nájdete u nás, je konečná, vrátane DPH, recyklačných poplatkov, poprípade dopravy, a je za produkt určený na slovenský trh so všetkými zárukami a servisom.

Ako to funguje

Ak nájdete u slovenskej konkurencie identický tovar lacnejšie, ponúkneme vám rovnakú cenu ako u konkurencie, navyše cenu znížime ešte o 4 %. Platí aj pre reklamné akcie, zľavy aj internetové ceny. Neplatí to pre výpredaje.
Spôsob uplatnenia v e-shope RCMODELHOBBY.sk
Garancia platí pre celý sortiment tovarov vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné kamenné maloobchodné predajne a internetové predajne . Garancia platí 7 dní od nákupu. Pošlite nám e-mailom na adresu info@rcmodelhobby.sk konkurenčnú ponuku s uvedením miesta predajne, v ktorej vám bola ponúknutá na okamžitý predaj. Za rovnaký tovar sa považuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality, s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúka e-shop www.rcmodelhobby.sk. Ak ste objednávku ešte nerealizovali, upravíme vám podmienky objednania tovaru.

V rámci roka stále pripravujeme cenové akcie na ešte viac atraktívnejšie ceny nami ponúkaného tovaru. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek a budete mať stále prehľad o našich zľavách.